درباره شرکت سرمایه گذار برتر بیشتر بدانیم

اولین شرکت تامین سرمایه معامله گران در ایران

اهداف اصلی شرکت سرمایه گذار برتر

SGB با اختصاص ​​سرمایه لازم برای معامله‌گران در بازار فارکس با حداقل ریسک ممکن ایجاد شده است. این خدمات تنها مختص افراد حرفه ای است. اگر انگیزه های لازم برای همکاری با برترین پراپ تریدینگ ایرانی را دارید پیشنهاد می کنیم فرصت را از دست ندهید. حرفه ای ها سرمایه گذار برتر را انتخاب می‌کنند. شاید کمتر کسی در فضای کسب و کار فارکس و حتی سایر بازارهای مالی وجود داشته که نام سرمایه گذار برتر برایش نا آشنا باشد. این یک ادعا نیست و ما با حمایت شما معامله گران موفق به این اعتماد دست یافته ایم.

دلایل تشکیل
سرمایه گذار برتر

اگر به توانایی خود ایمان دارید و می‌توانید در دو مرحله تخصص خود را اثبات نمایید، قطعا یکی از همکاران ما خواهید بود. همانطور که قبلا اشاره شد خدمات SGB صرفا برای حرفه ای هاست و ما خدمت آموزشی ارائه نمی دهیم. پلن‌ها برای کاربران متخصص طراحی گردیده و نیاز به اثبات توانایی در مارکت و تامین سرمایه دارد. بنابراین سرمایه گذار برتر به عنوان کارگزار عمل نمی‌کند. شما در قبال اثبات تخصص خود می توانید از فاند شرکت استفاده نمایید.

تا به این لحظه بیش از 22000 تریدر ازSGB فاند دریافت نموده اند. گزارش مالی ما در سال ۲۰۲۲ گویای  برداشت 1,400,000$ سود بوده است. که از هر لحاظ نمود اطمینان بالای شما عزیزان به شرکت سرمایه گذار برتر است و ما را مصمم می‌نماید تا پای را از محدوده ی ایران فراتر نهیم و خدمات خود را به شکل بین المللی ارائه نماییم.

لازم به ذکر است امنیت و حفظ حریم خصوصی کاربران، از اهمیت بالایی برای ما برخوردار است و سیستم احراز هویت جهت جلوگیری از خطرت کلاهبرداری بصورت دقیق انجام می‌گیرد. برای بررسی کامل قوانین ترید میتوانید از طریق تیکت سایت، گروه 10000 نفری مجموعه در تلگرام و یا از طریق تلفن های گویا، با پشتیبان موردنظر خود در ارتباط باشید.

سقف دریافت اکانت برای هر فرد 250,000$ است که در بین پراپ های ایرانی بیشترین پرداخت، همچنین برترین میزان پشتیبانی را داراست. رشد سرمایه برای انجام ترید نیز تا سقف 1,000,000$ امکان پذیر است.

تقسیم سود بصورت 85/15 پس از دو ماه فعالیت به نفع تریدر می‌باشد.

به عنوان مثال: سود کسب شده در اکانت لایو: 20,000$ است، در نتیجه سود دریافتی برای تریدر: 17,000$ خواهد بود.

SGB با اختصاص ​​سرمایه لازم برای معامله‌گران در بازار فارکس با حداقل ریسک ممکن ایجاد شده است. این خدمات تنها مختص افراد حرفه ای است. اگر انگیزه های لازم برای همکاری با برترین پراپ تریدینگ ایرانی را دارید پیشنهاد می کنیم فرصت را از دست ندهید.

حرفه ای ها سرمایه گذار برتر را انتخاب می‌کنند.

شاید کمتر کسی در فضای کسب و کار فارکس و حتی سایر بازارهای مالی وجود داشته که نام سرمایه گذار برتر برایش نا آشنا باشد. این یک ادعا نیست و ما با حمایت شما معامله گران موفق به این اعتماد دست یافته ایم.

سال۲۰۲۱ انواع مشکلات، تحریم ها و مسدود شدن پرداختی ها تنها بخش کوچکی از چالش های موجود در مسیر پیشرفت معامله گران ایرانی بود. در آگوست همین سال با وجود ریسک ها و خطراتی که وجود داشت فعالیت شرکت در کشور امارات متحده عربی، به عنوان اولین پراپ تریدینگ تمام ایرانی آغاز گردید. تا  مسیر رشد خانواده ی بزرگ فارکس ایران که از برترین تریدرهای دنیا به شمار می روند هموارتر گردد.

در این مسیر بسیاری از معامله گران موفق از خدمات ما استفاده نموده و با اعتماد خود موجب تقویت و روشن شدن هرچه بیشتر مسیر پیش روی ما شدند. در ابتدا هدف اصلی SGB ایجاد بستری امن برای معامله گران داخلی بود تا از این طریق سازنده استقلال مالی خود باشند. هم اکنون  سرمایه گذار برتر یکی از ۱۰ پراپ موفق و شناخته شده ی در دنیاست و قصد دارد خدمات خود را به طور کسترده درسطح جهانی معرفی نماید.

به زودی در جایگاه های بین المللی میزبان شما همراهان گرامی خواهیم بود و این قول را به شما می دهیم که با صداقت هرچه بیشتر و ارائه ی خدمات متفاوت تر، همکاری با قوی ترین بروکرها را تضمین کنیم. مخاطرات شما را برای شفافیت مالی در نظرگرفته و ازهرلحاظ با پشتیبانی مداوم، تجربه ای به یادماندی و پایدار را برای شما عزیزان رقم بزنیم.

شعار ما همیشه و در هرموقعیتی که باشیم حمایت از شماست، چراکه با هم به موفقیت رسیدیم، با تمامی سختی ها و کمبودها کنار هم ایستادیم و تا به امروز نیز این همکاری پایاپای با افتخارمارا با 22000 عضو فعال همراه نموده است و از این لحاظ به جرات می توان گفت برترین هستیم چون با شما هستیم.

آمار مشتریان (2023)

همین حالا به ما بپوندید

برای بررسی بیشتر و آگاهی از میزان رضایت کاربران به بخش تراست پایلوت مراجعه نمایید.